KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16165088
nr 1616 5088
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv. Signerade, oramad. Akvarell på papper, 25x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:09:13
150 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor